UP

Статті

За результатами інформаційної роботи Управління  роботодавці вже легалізували трудові відносини з 625 працівниками  

Понад 120  інформаційних відвідувань місцевих роботодавців провели фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області за першу декаду січня 2023 року.

За результатами інформаційної роботи роботодавці Буковини легалізували за цей період трудові відносини з 625 працівниками.   

Превентивні заходи тривають у рамках кампанії з  протидії нелегальній зайнятості - «Виходь на світло».

Посадовці територіального органу Держпраці відвідали суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у галузях торгівлі, сфери надання послуг, громадського харчування, транспорту, туристичній галузі, агропромисловому секторі, лісовому господарстві тощо.

Серед пріоритетних питань, що обговорюються із роботодавцями - оформлення належним чином трудових відносин, неприпустимість використання нелегальної зайнятості та  виплати заробітної плати працівникам без нарахування і сплати відповідних податків.

Під час  ділових зустрічей респондентів інформують про результати інформаційно-роз’яснювальної роботи Держпраці, спрямованої на забезпечення трудових  прав працівників та мінімізацію нелегальної зайнятості,  досягнутих у минулому, 2022, році та про продовження кампанії у нинішньому, 2023, році.

Інформація про актуальні зміни у трудовому законодавстві на  сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та  інформаційного порталу: https://pratsia.in.ua .  


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку