UP

Статті

Фахівці Управління увійшли до складу робочої групи з протидії нелегальному обігу і роздрібної торгівлі пальним у регіоні

Посадовці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області увійшли до складу міжвідомчої  регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу і роздрібної торгівлі пальним,  що діє при Чернівецькій обласній військовій адміністрації. Відповідна робота проводиться за дорученням Першого віце - прем'єр - міністра України - Міністра економіки Юлії Свириденко.

Днями відбулося засідання даної робочої групи. Територіальний орган Державної служби з питань праці на зібранні представляли  начальник Управління Василь Боячук та заступник начальника відділу з питань безпеки праці Костянтин Соболевич.

Засідання регіональної робочої групи відбулося під головуванням першої  заступниці  начальника Чернівецької ОВА Альони Атаманюк. Обговорено низку організаційних питань.

 У ході роботи, зокрема, зазначено, що фахівці профільних територіальних органів державних відомств здійснюватимуть перевірки та інформаційну роботу на  об’єктах роздрібної торгівлі пальним за наступними напрямами:  наявності ліцензій на роздрібну торгівлю пальним на місце торгівлі; реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій), акцизного складу, рівнемірів та витратомірів - лічильників в Державній податковій службі України; оформлення найманих працівників; наявності актів готовності об’єкта до експлуатації встановленої форми, засвідчується відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації, виданого органами Державної архітектурно-будівельної інспекції України;наявності дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що , власне, є прерогативою органу Державної служби з питань праці.

Начальник Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області  Василь Боячук підкреслив, що фахівці Управління братимуть участь у заходах робочої групи відповідно до розпорядження голови Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка.

Фото- пресслужби Чернівецької ОВА


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку