UP

Статті

Актуальні роз’яснення щодо окремих норм законодавства про працю надано представникам громадської організації

У рамках інформаційно-роз’яснювальних кампаній Держпраці, головний державний інспектор відділу праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Валентина Моргоч провела низку зустрічей серед суб’єктів господарювання Кіцманщини.

Окрім попередження випадків використання нелегальної праці, представникам підприємств, установ та організацій роз’яснено окремі питання трудового законодавства у період дії воєнного стану.   

Переважна більшість цих роз’яснень  надано саме з питань організації трудових відносин: зокрема, окремих нюансів укладання  трудових договорів,  дистанційного режиму роботи, особливостей  трудових відносин з нефіксованим робочим часом, оплати праці, зміни істотних умов праці, зміни режиму робочого часу, надання відпусток і таке інше.

Одна із таких зустрічей відбулася у Кіцманській громадській організації «Українське товариство мисливців і рибалок».    

Фахівець Держпраці відповіла на запитання представників громадської організації та поінформувала їх  про можливість отримання консультаційної допомоги з питань трудового законодавства та безпеки праці у зручному для них форматі, зокрема, через сервіс «інтерактивний інспектор» та  за допомогою інформаційних ресурсів  Держпраці – сайту відомства  https://cutt.ly/YZYhtKN та інформаційного порталу: https://pratsia.in.ua 


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку