UP

Статті

Використання діалектричних засобів індивідуального захисту додатково убезпечить працівників від ризиків виробничого травматизму

Головний державний інспектор відділу безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Микола Бербенюк  надав розширену технічну консультацію  на підприємстві будівельної галузі.

Мовилося,зокрема, про безпечне виконання робіт в електроустановках. Фахівець Держпраці, насамперед, зазначив,  на  вимогах  відповідних нормативних документів.

Так, персонал, який виконує роботи на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В, зобов’язаний   дотримуватися вимог, зазначених  у Правилах безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правилах безпечної експлуатації електроустановок, Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів та інших нормативно-правових актів з охорони праці.

Акцентовано на належній організації виробничого процесу з боку роботодавця: працівники мають пройти  медичні огляди, навчання та перевірку знань з питань охорони праці, цільові інструктажі.

Окремо зазначено на необхідності їхнього забезпечення діалектричними засобами захисту. Зокрема, діалектричними рукавицями, килимками, взуттям, Оскільки, такі вироби виготовляються зі спеціального матеріалу, що мають високу електричну непроникність, то  додатково убезпечать працівників при виконанні такого виду робіт від ураження електричним струмом.

Микола Бербенюк наголосив на належному зберіганні та на дотриманні необхідних правил при експлуатації діалектричних засобів індивідуального захисту.

Рекомендації Держпраці, як працювати безпечно -  на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку