UP

Статті

На Новоселиччині потенційним шукачам роботи роз’яснено, у чому переваги легальної праці

Заступниця начальника відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Валентини Панчишина та головний державний інспектор відділу Юрій Пуріч провели робочу зустріч у Новоселицькій районній філії  Чернівецького обласного центру зайнятості.

До участі у спілкуванні з фахівцями територіального органу Державної служби з питань праці запросили потенційних шукачів роботи.

Серед учасників зустрічі були й внутрішньо переміщені громадяни, які наразі проживають у Новоселицькій територіальній громаді.

Посадовці державного органу роз’яснили учасникам зібрання актуальні зміни у чинному трудовому законодавстві на період дії воєнного стану, надали повну та об’єктивну інформацію щодо необхідності оформлення офіційних трудових відносин між роботодавцями та потенційними працівниками.

Фахівці Управління деталізували на перевагах легальної зайнятості, поінформували про окремі нюанси укладання трудових договорів на період дії воєнного стану.

Принагідно учасників зустрічі поінформовано про небезпеки, що  загрожують найманим працівникам, котрі добровільно погоджуються працювати у недоброчесних роботодавців  без оформлення трудових договорів.  Одна із таких небезпек -  примусова праця та трудова експлуатація.

У рамках інформаційної кампанії, націленої на протидію торгівлі людьми та примусової праці, учасникам надано практичні роз’яснення, як вберегти себе від потрапляння у небезпечні життєві ситуації та роздано тематичні пам’ятки.  

Посадовці Управління надали також ґрунтовні відповіді на низку запитань, які цікавили учасників зустрічі.

Актуальна інформація на сайті Держпраці: https://cutt.ly/YZYhtKN та на інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку