UP

Статті

Персоналу закладу охорони здоровя зазначено на вимогах законодавства з безпеки та гігієни праці  

Низку роз’яснень  та консультацій на робочих місцях надали фахівці відділів з питань безпеки праці та з питань гігієни праці й атестації робочих місць Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області  відповідальним посадовим особам  комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №4» Чернівецької міської ради.  

Інформаційну роботу провели головні державні інспектори  Управління Дмитро Паламарчук та Володимир Морозевич.

Мовилося про належне забезпечення безпеки під час опалювального сезону та відповідну технічну експлуатацію теплогенеруючого обладнання.

Так, Дмитро Паламарчук нагадав про вимоги, які сприятимуть безаварійному  проходженню опалювального сезону у медичному закладі.

 Зазначено на проведенні своєчасного технічного обслуговування обладнання й устаткування підвищеної небезпеки;  оснащенні  обладнання  справними засобами захисту та сигналізації;  дотриманні вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці, відповідних інструкцій під час експлуатації обладнання технічним персоналом.

Допуск працівників до роботи на обладнанні підвищеної небезпеки  має відбуватися лише у тому разі, якщо вони пройшли відповідне навчання та перевірку знань, підкреслив Дмитро Паламарчук при наданні консультаційної допомоги на робочих місцях.

Додатково персонал поінформовано щодо належного забезпечення експлуатації транспортних засобів. Фахівець Держпраці  акцентував на вимогах техніки безпеки.

У свою чергу, головний державний інспектор територіального органу Держпраці Володимир Морозевич проконсультував працівників щодо проходження медичних оглядів, наголосивши на обов’язковості їх проведення та надав додаткові роз’яснення з окремих питань гігієни праці.   

 


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку