UP

Статті

На семінарі для роботодавців Глибоччини - про необхідність сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю

Інспектор праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Дамаскін взяв активну участь  у роботі  семінару з роботодавцями щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю. Захід організували фахівці Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Фахівець Держпраці акцентував учасникам зібрання на законодавчих нормах, направлених на захист прав найманих працівників такої категорії та на необхідності  соціального діалогу для забезпечення  трудових прав осіб з інвалідністю.

Відповідаючи на запитання слухачів семінару, Іван Дамаскін виокремив норми законодавства про працю, зокрема,  обов’язки, які  має роботодавець при працевлаштуванні осіб з інвалідністю; у якому випадку особі з інвалідністю може бути відмовлено у працевлаштуванні; та, власне, які  заохочення існують  для роботодавців, котрі створюють робочі місця для працевлаштування такої категорії працівників.

Водночас заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Глибоцької районної філії Чернівецького ОЦЗ Людмили Федорюк  роз’яснила учасникам діалогу законодавство щодо відшкодування єдиного соціального внеску у разі працевлаштування осіб з інвалідністю на новостворені робочі місця.


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку