UP

Статті

Понад 500 українських підприємств переміщено у рамках програми релокації

У рамках програми релокації вже 510 українських підприємств перемістили свої потужності із областей, де тривають бойові дії.

Більше половини з них (303) відновили свою діяльність на безпечних територіях. Ще 50 здійснюють монтаж обладнання та підключення комунікацій, тож запрацюють найближчим часом.  Про це повідомляється на сайті Міністерства економіки України.

Також 192 підприємств готуються до переїзду найближчим часом та знаходяться на різних стадіях транспортування. 

Загалом Міністерство економіки України отримало понад півтори тисячі заявок від бізнесу щодо участі у програмі релокації.

Учасникам програми надається підтримка з пошуку приміщень та опрацюванні логістики переїзду. Транспортування підприємств здійснюється “Укрзалізницею”, “Укрпоштою”, а компанії, що здійснюють переміщення в один з визначених регіонів самостійно, можуть розраховувати на компенсацію.

“Держава також допомагає українським компаніям, що релокувались до Західної України, якнайшвидше адаптуватися до нових умов. Ми надаємо підтримку з постачання сировини, пошуку нових ринків збуту продукції тощо. Допомога надається і з кадрових питань – Державна служба зайнятості здійснює підбір працівників. Релоковані підприємства повинні мати всі умови, аби стати драйверами економічного зростання України”, – зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра. 

Український бізнес може взяти участь у програмі релокації, зареєструвавшись на відповідній платформі цифрової взаємодії.

Платформа  доступна за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register


Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку