UP

Статті

На базі найбільшої медичної установи Чернівців  проведено практичний тренінг щодо безпечного використання  кисневого обладнання

Практичний тренінг на базі Чернівецького КНП "Центральна міська клінічна лікарня"  щодо безпечної експлуатації систем киснепостачання та обладнання що працює під тиском, провели фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці.

Захід проведено  за участю керівництва відомства та представників соціальних партнерів - Чернівецького міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області.

Як зазначив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Дмитро Паламарчук, проведенню тренінгу  передувала інформаційна кампанія,  проведена в закладах охорони здоров’я регіону відповідно до доручення керівництва Держпраці України та з метою запобігання настання нещасних випадків  під час експлуатації потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки -  кисневого обладнання та посудин, що працюють під тиском.  

Під час практичної частини тренінгу фахівці Управління Держпраці спільно з працівниками медичного закладу, котрі забезпечують роботу та обслуговування систем киснепостачання, експлуатацію медичного і технологічного обладнання, де використовуються медичні гази, розглянули питання належного функціонування  устаткування,   організації  контролю за технічним  станом обладнання, контролю герметичності вузлів з'єднувальних деталей систем постачання кисню і таке інше.

У процесі тренінгу проведено показову перевірку фіксування деталей (вентилів) на балонах при використанні  медичного кисню; дотримання умов зберігання та експлуатації кисневих балонів; здійснено візуальний огляд  киснепроводів;  промоніторили   якість ведення відповідної документації та інструкцій з охорони праці обслуговуючого персоналу, тощо. 

Водночас фахівці Держпраці проекзаменували персонал щодо того, якими мали би бути дії  працівників у разі настання нестандартних та аварійних ситуацій, які цілком можливо мають шанс виникнути  у процесі щоденної  експлуатації систем киснепостачання та обладнання що працює під тиском.

За результатами виконання практичних завдань, відповідальним особам медичної установи представники територіального органу Держпраці надали низку практичних рекомендацій.


 

 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку