UP

Статті

До уваги суб’єктів господарювання! Дозволи, термін дії яких закінчився під час воєнного стану, автоматично  продовжуються до його завершення

Строк дії документів дозвільного характеру на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та на виконання робіт підвищеної небезпеки, який закінчився в період дії воєнного стану, автоматично продовжується на період дії воєнного стану і протягом одного місяця після його припинення чи скасування.

Такими є норми Постанови Кабінету Міністрів України від 24. 03.2022 року за №357 - « Деякі питання виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану».

Про це суб’єктам господарювання нагадують  у відділі інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Відповідною Постановою також закріплено можливість експлуатації на період дії воєнного стану машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки (окремої категорії) на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

У відділі повідомляють, що загалом з початку року Управлінням зареєстровано  55  декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, наданих суб’єктами господарювання.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку