UP

Статті

Сокирянщина: на семінарі у місцевому навчальному закладі обговорено актуальні питання системи управління охороною праці  

Робочу семінар-нараду організовано та проведено фахівцями Управління Держпраці у Сокирянському вищому професійно-технічному училищі.

На заході обговорено низку актуальних питань, основне із яких -  належне функціонування системи управління охороною праці у закладі.

Учасники заходу - педагогічний колектив та працівники технічних спеціальностей училища.

Територіальний орган Держпраці представляли начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Микола Остапович та інспектор праці Алла Попович.

«Лише повне виконання вимог законодавства з промислової безпеки, охорони  та гігієни праці  мінімізує ризики виробничого травматизму, а ефективна система управління охороною праці дозволить забезпечити  надійний та безаварійний навчально-виховний процес», - на цьому наголосив  керівник відділу нагляду в АПК та СКС Микола Остапович.

Посадовець також надав широку консультаційну допомогу щодо дотримання Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві.

Зокрема, детально обговорено безпеку виконання зернозбиральних робіт, збирання пізніх  технічних культур, роботи з підготовки грунту під посіви озимих зернових культур і таке інше.

Надано практичні загальні  рекомендації щодо забезпечення  належного стану охорони праці в училищі та підготовки освітнього закладу до нового навчального року.

Водночас   Алла Попович у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» розповіла на зустрічі про переваги задекларованої праці.

Посадовець відзначила, що офіційна зайнятість  гарантує  гідні та безпечні умови праці; нормований робочий час; оплачувані відпустки; регулярну зарплатню не нижчу за мінімальну; захист від незаконного звільнення; страхові виплати в разі непрацездатності, тощо.

Присутніх також поінформовано про ще одну інформаційну кампанію «Україна працює» та про можливість отримання консультаційної допомоги Держпраці через сервіс інтерактивний інспектор та інформаційні ресурси Служби та Управління.

Рекомендації, як працювати безпечно  на інформаційному порталі Держпраці : https://pratsia.in.ua


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку