UP

Статті

Як розпізнати та уникнути небезпек примусової праці поінформовано майже 28 тисяч осіб  

У рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, посадовці Управління Держпраці продовжують проводити заходи інформування громадян, як розпізнати та уникнути небезпек примусової праці.

Загалом щодо ризиків торгівлі людьми, примусової праці та трудової експлуатації, у рамках інформаційної кампанії, спрямованої на протидію небезпекам,  фахівці Держпраці проконсультували   майже 28 тисяч осіб.

За час проведення низки інформаційних заходів, якими охоплено, у першу чергу, переміщених осіб, фахівці територіального органу Держпраці розповсюдили серед респондентів майже 10  тисяч інформаційних листівок.   

Одночасно із інформуванням  респондентів, які є потенційними шукачами роботи, фахівці територіального органу Держпраці  інформують про зміни у трудовому законодавстві під час дії воєнного стану та можливості консультаційної допомоги Управління.

Як уникнути ризиків потрапляння у пастку торгівлі людьми  на сайті Держпраці: http://surl.li/cizdz  та на інформаційному порталі : https://pratsia.in.ua


 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку