UP

Статті

Виробників агропромислової продукції Кіцманщини  проконсультовано з питань належного оформлення трудових відносин

На сільськогосподарських підприємствах Кіцманщини,  у рамках кампанії «Виходь на світло», з інформаційними заходами побувала інспектор праці Управління Валентина Моргоч.

Фахівець Держпраці відвідала агропромислові підприємства, зокрема, з вирощування сільськогосподарських культур та підприємство, де вирощують гриби.

Спілкуючись із роботодавцями та працівниками безпосередньо у виробничих приміщеннях, Валентина Моргоч наголосила на важливості декларування трудових відносин  і для суб’єктів господарювання, і для найманого персоналу, і для громади загалом.

Працівників застерегли, що не варто розраховувати на гідні умови праці та виконання усних домовленостей, якщо вони погоджуються працювати без трудового договору.

У випадку неофіційного працевлаштування, найманого працівника можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію у разі нещасного випадку.

Валентина Моргоч наголосила на тому, що виконуючи роботи навіть на короткостроковий період, наприклад, проходження  жнивної кампанії, працівники все ж мають бути належно оформлені, адже мовиться про забезпечення їхніх трудових прав.

На зустрічі також роз’яснено про зміни у трудовому законодавстві, закріплені Законом України щодо оптимізації трудових відносин.  


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку