UP

Статті

Про необхідність укладання офіційних трудових відносин поінформовано понад 700 роботодавців

Інспектори Управління Держпраці  поінформували про переваги задекларованої праці понад 750 суб’єктів господарювання. Загалом у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло»  проведено 751  інформаційний захід.

Інспектори праці спілкувалися з суб’єктами господарювання, котрі здійснюють діяльність у сфері  торгівлі, надання послуг, організації харчування, будівництва, на підприємствах агропромислового комплексу.

Під час проведення заходів представники територіального органу Держпраці наголошували на тому, що тільки офіційне працевлаштування гарантує працівникам гідні умови праці, захист трудових прав та соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством.

Водночас роботодавців інформували про  зміни у чинному трудовому законодавстві.

Загалом за допомогою розміщених візуальних матеріалів, зокрема, банерів, плакатів у сервісних центрах ДПС, Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області , Чернівецького обласного центру зайнятості , трансляцій тематичних аудіо роликів та відеоматеріалів  в ефірі місцевих та регіональних телерадіоканалів про інформаційну кампанію «Виходь на світло» поінформовано понад 100 тисяч громадян.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку