UP

Статті

Безпечне ведення робіт  у діючих  електроустановках напругою понад 1000 В відпрацювали на тренінгу з працівниками підрозділів «Чернівціобленерго»

Для працівників виробничих підрозділів АТ «Чернівціобленерго» фахівці профільного напряму Управління Держпраці у Чернівецькій області організували тематичний тренінг щодо безпечного виконання робіт у діючих електроустановках напругою понад 1000 В.

Захід відбувся на полігоні підприємства у Кіцмані. Учасники - працівники виробничого підрозділу Кіцманського РЕМу.

Організовуючи тренінг, перший заступник начальника Управління Держпраці Іван Гордей, наголосив на основній меті таких навчальних зібрань, а саме  на запобіганні виробничому травматизмі.

Вже під час заходу посадовець територіального органу Держпраці наголосив на основних причинах настання виробничого травматизму в енергетичній галузі, озвучив статистику останніх років  та конкретизував, як посадовим особам організувати виявлення та своєчасне усунення виробничих ризиків. 

У ході тренінгу відповідальним особам підприємства наголошено на  належному забезпеченні  утриманні, експлуатації, обслуговуванні  електроустановок відповідно до вимог чинних нормативних документів, зокрема, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Наголошувалося, що до оперативного обслуговування електроустановок допускаються працівники, які знають оперативні схеми, посадові і експлуатаційні інструкції, інструкції з охорони праці, особливості обладнання та пройшли навчання і перевірку знань законодавства з промислової безпеки та  охорони праці.  

Окремо акцентовано на відповідному оформленні робіт нарядів-допусків, формуванні складу бригад, забезпеченні працівників  електрозахисними засобами, видачі дозволу на підготовку робочого місця, допуску бригади до виконання робіт, організації нагляду під час проведення цих робіт, правильності оформлення перерв в роботі та її завершення, тощо.

Також фахівцем Управління надано технічні консультації на робочих місцях, у ході яких персоналу деталізовано вимоги щодо безпечного виконання робіт в закритому розподільчому устаткуванні та окремих питань експлуатації електрозахисних засобів.

До участі у тренінгу  долучилися представники управління Фонду соціального страхування у Чернівецькій області та Чернівецької обласної ради профспілок.


 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку