UP

Статті

За підсумками спільної роботи фахівців  Держпраці та ДПС підприємці зареєстрували свою діяльність та  оформлять трудові договори з працівниками

Низку превентивних заходів  щодо належного дотримання трудового законодавства провела інспектор праці Управління Держпраці Алла Попович у Дністровському районі.

Днями посадовець здійснила інформаційні візити до підприємців, які надають населенню різноманітні послуги, зокрема, перукарські.

Захід організовувався спільно з фахівцем  Кельменецького відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у  Чернівецькій області, зокрема, заступницею керівника відділу Сніжаною Ізраілек.

Спілкуючись із підприємцями, представниця територіального органу Держпраці наголосила на обов’язку суб’єктів господарювання зареєструвати діяльність відповідно до  норм  чинного законодавства, зокрема, Господарського кодексу, Цивільного кодексу,  Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та оформлення найманих працівників згідно чинного законодавства.

Інспектор праці зазначила на необхідності упорядкування ведення господарської діяльності кожним суб’єктом господарювання,  оформлення трудових відносин з працівниками, сплати податків до бюджетів усіх рівнів, адже мовиться про економічну безпеку не лише територіальної громади, де, власне, підприємці провадять   діяльність, але й про безпеку країни загалом: кожна сплачена до бюджету гривня -  додаткова допомога фронту і захисникам України. 

У спілкуванні з підприємцями Алла Попович наголосила, що наразі Держпраці проводить серед роботодавців та працівників активну інформаційно-роз’яснювальну роботу.  Це відбувається з метою  запобігання порушенням та враховуючи зміни, які відбулися в трудовому законодавстві  із  запровадженням дії воєнного стану.

Посадовець також відповіла на запитання респондентів.

За результатами спільної превентивної роботи фахівців Держпраці та ДПС, п’ятеро із восьми поінформованих підприємців оформили державну реєстрацію  своєї підприємницької діяльності та надалі оформлять трудові договори з найманими працівниками.


 

 

 

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку