UP

Суд зобов’язав керівництво Новоселицької районної лікарні зупинити роботу ліфтового устаткування

Управління Держпраці у Чернівецькій області звернулося до Чернівецького окружного адміністративного суду з позовом до комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.

Підставою цьому стали порушення вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, що були виявлені у ході здійснення головними державними інспекторами відомства планової перевірки лікувальної установи. Загалом фахівці, що здійснювали захід державного нагляду,виявили майже три десятки порушень.

Низка порушень стосувалася роботи ліфтового устаткування, зокрема, керівництво медичного закладу не пред’явило членам комісії дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, отримані в органі Держпраці. Адміністрація закладу не уклала відповідного договору на технічне обслуговування та ремонт ліфта з організацією, яка має дозвіл на виконання таких робіт.

Керівництвом лікарні не призначено працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування і ремонту механізму.

Фахівці Держпраці зафіксували при роботі устаткування тріщини та деформації в його металоконструкціях, несправні пристрої і прилади безпеки, низку інших технічних недоліків.

Виявлені порушення створювали загрозу життю і здоров’ю працівників та пацієнтів медичного закладу, тому адміністративний позов, поданий Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, Чернівецький окружний адміністративний суд задовольнив повністю.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку