UP

На Кельменеччині обговорено співпрацю щодо сприяння працевлаштуванню  осіб з інвалідністю

«Злагоджена та плідна співпраця між державними органами сприятиме  інтегруванню у суспільне життя людей з інвалідністю» - це одна із тез, виголошена на розширеному засіданні круглого столу, організованому у  Кельменецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Захід організовувався задля обговорення напрямів співпраці щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю.

У засіданні круглого столу взяла участь і представниця Управління Держпраці у Чернівецькій області - інспектор праці Алла Попович.

До участі долучилися представники Чернівецького обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Дністровської райдержадміністрації,  медичних установ, соціальні партнери та роботодавці, які пропонують вакансії для осіб з інвалідністю.

Виступаючи перед присутніми, фахівець Держпраці акцентувала на дотриманні чинного законодавства щодо забезпечення соціальних та трудових прав громадян такої категорії.

Алла Попович зосередила увагу на особливостях їхньої праці, зокрема, у частині організації робочого режиму, відповідності виплат за виконану роботу, надання відпусток, проходження медичних оглядів і таке інше.

«Захист трудових прав людей з інвалідністю - залишається одним із пріоритетних напрямів у роботі територіального органу Держпраці», -  підкреслила під час засідання інспектор праці.    

За результатами круглого столу сформовано пакет рекомендацій для учасників соціального діалогу.


 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку