UP

Інспектори Управління контролюють усунення на місцевих АЗС раніше виявлені порушення

На цьому наголосив  перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей під час робочої наради, де підсумовувалися  результати проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням  суб’єктами господарювання  промислової безпеки та  охорони праці на автозаправних станціях та авто газозаправних пунктах Буковини.

Наголошено на  тому, що на завершення першої декади грудня 2021 року  перевірками охоплено понад 220 об’єктів роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами із 252, що передбачені відповідним Дорученням.

Уточнено, що за підсумками перевірок виявлено майже 650 порушень вимог законодавства з охорони праці.

Констатовано, що за результатами роботи головних державних інспекторів  видано обов’язкові до виконання 189 приписів, направлено позови до суду щодо зупинення експлуатації чотирьох об’єктів.  А майже кожного четвертого керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Наразі  інспекторський склад профільного напряму, а саме інспектори відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці  продовжують проводити контроль за усуненням суб’єктами господарювання виявлених порушень.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку