UP

Управління Держпраці й Чернівецька митниця: укладена угода пожвавить взаємодію між відомствами

Управління Держпраці й Чернівецька митниця: укладена угода пожвавить взаємодію між відомствами

Документ про поглиблення співпраці між Управлінням Держпраці у Чернівецькій області  та Чернівецькою митницею підписали керівники установ Іван Луцак та Михайло Товт.

Підписання документу відбулося днями.

Мета укладання Меморандуму - взаємодія та підвищення ефективності у рамках здійснення повноважень у сфері державного ринкового нагляду та контролю продукції.

У рамках угоди передбачено проведення спільних превентивних заходів, спрямованих на дотримання суб'єктами господарювання, що є виробниками, уповноваженими представниками, імпортерами та розповсюджувачами нехарчової продукції у частині запобігання розповсюдженню такого виду продукції, яка може становити загрозу суспільним інтересам. А також такої, що не відповідає встановленим вимогам.

Підписанти зазначають, що документ є відкритим для приєднання інших органів державної влади, які здійснюють діяльність у сфері державного ринкового нагляду та контрою продукції.

«Сторони мають намір забезпечувати одна одній всебічну підтримку для розвитку співробітництва», -йшлося під час підписання документу.  


 

 

 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку