UP

Впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці - важливий крок для зменшення бюрократичного навантаження на бізнес

Впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці - важливий крок для зменшення бюрократичного навантаження на бізнес

Заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра провів зустріч з представниками бізнесу, соціальних партнерів (профспілок і роботодавців), за участі Держпраці щодо впровадження електронного документообігу в систему охорони праці.

Організаторами заходу стали журнал “Охорона праці” та Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH, повідомляє сайт Міністерства економіки України. 

“Цифровізація - потужний інструмент дерегуляції економічних процесів в державі. У жовтні Мінекономіки затвердило порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці. Перевага електронного документообігу над традиційним є безперечною: він дозволяє бізнесу працювати ефективно, а не витрачати зайві  час і ресурси, необхідні для організації  традиційного управління документообігом. Особливо це питання актуально  в умовах пандемії COVID-19, коли багато працівників працюють віддалено. Прогресивний бізнес вже активно використовує новий інструмент на практиці”,- зазначив Ігор Дядюра.

Зазначено, що впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці має виключно альтернативний варіант чинному законодавству і роботодавець має право вибору у який спосіб здійснювати на підприємстві документообіг у системі управління охороною праці - в паперовому чи електронному.

Представники українських компаній презентували свої успішні кейси запровадження електронного документообігу у сфері охорони праці, зокрема організацію навчання та перевірки знань, інструктажів, проведення обліку засобів захисту та спецодягу.

Під час зустрічі сторони  детально обговорили проблемні питання, які виникають під час запровадження електронного документообігу у сфері охорони праці та домовились про спільні дії для поширення нових цифрових інструментів в практичній роботі.


 

 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку