UP

Стартував  XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2023».

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці – відзначається День охорони праці.

У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023». Попри війну, ми маємо провести цей конкурс та зробити свій внесок у перемогу України над рашистами.

УВАГА! Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

 

Організатори  запрошують до участі у конкурсі дітей віком від 6 до 18 років:

учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;

вихованців позашкільних навчальних закладів.

 

Тематика творчих робіт: безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи у будь-яких галузях і сферах діяльності: енергетики, комунального господарства, рятівників, вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому  господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті, волонтерів на тимчасово окупованих територіях тощо; небезпечні фактори, ризики та загрози життю та здоров’ю на робочих місцях та в побуті, дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.

 

Вимоги до малюнків

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

 

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою: назву малюнка; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків), їхні телефони.

 

Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

перша група – від 6 до 10 років;

друга група – від 11 до 14 років;

третя група – від 15 до 18 років.

 

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

 

У фіналі до 15 квітня 2023 року журі визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі. До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

 

УВАГА! Регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці  очима дітей - 2023» стартує у грудні 2022 року та завершується 1 березня 2023 року.

Свої творчі роботи учасники мають надсилати за адресою: 58001, м. Чернівці, вул. Поповича, 2, Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області.

Контактний телефон – 095 36 00 215.

Новини

Інформкампанія

Конкурс дитячого малюнку